Spotkania przy huśtawkach

Spotkania przy huśtawkach

Data: wtorek, 09 grudnia 2025 11:30

Miasto: Wrocław

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Różewicza we Wrocławiu, Filia 4

ul. Wieczysta 105

Kategoria: Dzieci

Artysta: Klub Rodzica

Klub Rodzica to spotkania dla rodziców, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, odbywające się w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Udostępnij
Przypnij
Zapraszamy na kolejne "Spotkania przy huśtawkach" na Wieczystej! Czas na muzyczne zajęcia dla dzieci i ich opiekunów, podczas których maluchy będą miały okazję poznać różne instrumenty, tańczyć i śpiewać. Spotkanie poprowadzi Pani Muzyka - Julia Szybowska.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat wraz z opiekunami. Wstęp możliwy wyłącznie z biletem zakupionym przez serwis Kupbilecik. Obowiązuje jeden bilet dla pary dziecko i opiekun. Osoby posiadające kartę biblioteczną MBP Wrocław mogą skorzystać z ulgowych cen biletów.

Klub Rodzica to cykliczne spotkania literackie, edukacyjne i artystyczne dla dzieci i ich opiekunów, które odbywają się w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.

Zapraszamy serdecznie osoby z Wrocławia do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Przycisk "Kup bilet" przenosi do oficjalnego sprzedawcy.

Więcej wydarzeń z tym samym artysta