SZLAG SHOW - DZIEŃ MATKI W GIERZWAŁDZIE 19:00

SZLAG SHOW - DZIEŃ MATKI W GIERZWAŁDZIE 19:00

Data: niedziela, 24 maja 2026 19:00

Miasto: Gierzwałd

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Gierzwałdzie

Gierzwałd 7

Kategoria: Muzyka

Artysta: Szlag Show

Szlag Show, czyli koncert gwiazd Śląskiej Sceny Muzycznej znanych z Radia, Telewizji i serwisów Streamingowych.

Udostępnij
Przypnij

Cena: od 60.00 PLN

Sprzedawca może doliczyć do ceny biletu drobną opłatę serwisową.
Szlag Show zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - Dzień Matki z Gwiazdami śląskiej sceny muzycznej. Tego dnia na scenie pojawią się wyjątkowi artyści: Przemek i Beata Świerczyna, Arleta Królak oraz Zespół Dziadersi. Czekają na Was 2 godziny niezapomnianej zabawy przy pięknych utworach, przeplatanej dużą dawką humoru. Serdecznie zapraszamy do Gierzwałdu na niezapomniany wieczór artystyczny.

Widzimy się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierzwałdzie już w niedzielę, 24 maja 2026 o godzinie 19:00! Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru - śledźcie informacje o sprzedaży biletów. Zaglądajcie na Bileo.pl - codziennie dodajemy nowe wydarzenia i aktualne informacje biletowe. Wróćcie na Bileo.pl, aby sprawdzić, kiedy ruszy sprzedaż biletów i co nowego pojawiło się w kalendarzu wydarzeń.

Koncert, spektakl czy festiwal potrafią dać w kość - szybki posiłek przed wyjściem albo po powrocie to często najlepszy plan na wieczór.

Reklama Link partnerski
Zamów jedzenie przed lub po koncercie – Pyszne.pl